| Dragos636 a întrebat:

Vreau sa cumpar un joc la 125 lei cu paysafecard. Voi cumpara un pin de 100lei si unul de 25lei. Pot platii jocul cu ambele pinuri, adica valorile pinurilor se vor aduna sau se poate plati doar cu un pin?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Poti plati cu cate vrei. Eu am obiceiul sa cumpar cu PaySafe si de obicei imi ramane pe un pin 0, 40 centi, 1, 33 etc si le pun pe astea prima data si dupa unu mai mare de 25 euro etc.
Cand iti apare sa introduci pinul, pune oricare dintre alea si o sa-ti spuna ca nu e de ajuns si iti mai da un loc de pin jos si tot asa.

PS : Nu uita de taxa! Iti ia cativa centi, depinde de pret.