| Mihaimihai178 a întrebat:

Salut,vreau sa imi bag bani pe un joc pe google play si nu stiu cum,pentru ca n-am card, stie cineva cum as putea face asta cu paysafe? Sau sa imi fac cumva un card virtual? Sunt deschis la sugestii

2 răspunsuri:
| MAJDALURUT32451 a răspuns:

Buna ca sa iti faci un card virtual ai nevoie de un card debit deschis la o banca.Recomandarea mea ar fi sa mergi la o statie de plata de exemplu: zebrapay sau selfpay si sa folosesti paysafe sau paypal.Tot ce trebuie sa faci sa mergi la aceste statii sa iti bagi numele si banii dupa care primesti un bon si bagi acolo gen unde e cardul bagi codul acela de 16 cifre care tine locul cardului si numele ...Si cam asta este sper ca ai inteles.
Zi faina!big grin

| Alessiagradinaru a răspuns:

Vreau sa imi bag si eu