| Roll_Robyy_1996 a întrebat:

Salut, vreau sa imi dati si mie un link ceva sau un site de la un metin2 privat sa nu aibe bug, lag, rata la fierar care esueaza in prostie cum sunt pe unele metine, si sa fie ratele mari adica metinul sa fie pvm dar rata de yang sa fie mai mare sa pice yangu sa-l fac rapid nu conteaza ca fac lvl greu dar yangu sa fie rapid metinu sa fie pvm-pvp adica sa nu faci itemu prea greu de exemplu o batalie sa fie 100-200kk nu preturi exagerate sau acum depinde. Va rog... dau funda&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

1 răspuns:
| KnightOfNight a răspuns:

Eu zic ca earth metin2 e cel mai tare privat.Incearca-l http://sv1.earthmt2.com/