| TuTuOfficial a întrebat:

Salut vreau sa imi descarc samp stiu ca e mod deci il descarc de aici : http://www.sa-mp.com/download.php si se descarca bine dar cand sa il instalez nu merge imi da I Agree dau I Agree dar cand zice Browse nu il pot baga in nici un folder am facut un folder nou dar tot nu merge oare ce problema am? Si daca am un mod la samp Pentru ca e modat l-am descarcat asa imi merge samp? funda pentru raspunsurile bune

Răspuns Câştigător
| BitDeFeNdEr a răspuns:

Salut...problema ta o am si euwinkingsi din cate am inteles este din cauza placii videobig grin Funda?!

1 răspuns:
| TuTuOfficial explică:

Trebuia sa instalez prima data gta laughing mi-a mers dar oricum ia funda