| Jigokunokishi a întrebat:

Vreau sa imi downloadez jocul Bily Blade Temple of Run, l-am luat de pe zeci de site-rui dar doar doua mergeau si erau pe o ora sau cv de genu, daca stiti un dite de unde pot sa-l iau in full version si e pe gratis, si nu are virusi va rog mult ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din nou express file ne salveaza.downloadeaza express file si dupa da la games si scrie acolo Bily Blade Temple of Run full si iti apare o gramada dea variante.
funda plz