| Tudor_Valentin_1993 a întrebat:

Salut, vreau sa imi fac un server de SA:MP ma poate ajuta cineva la scripting daca iese bine il hostez
ID:valy_valutzu23
skype:valutzul233

3 răspunsuri:
| SeReNoo a răspuns:

Te pot ajuta dupa ce il hostezi. Detin comunitatea www.lsz.ro/forum. Ce zici ca sv sa se numeasca samp.lsz.ro? :P
Si chiar pe comunitate iti pot gasi pe cineva care se pricepe.

| Tudor_Valentin_1993 explică:

O sa ma gandesc la propunerea ta.
Lasa-mi un id ceva...

| Toca a răspuns:

Salut! Inca nu ai auzit de comunitatea www.blown.ro? Atunci haide si tu pe cea mai frumoasa comunitate de gaming din Romania! Aici avem un staff activ si prietenos care este gata sa sara oricand in ajutor, si 2 fondatori de nota 10 ( Fizzo & George12 ). Aici avem 1 server de SA:MP RPG DNS: rpg.blown.ro:7777 IP: 93.119.26.210:7777 pe care tocmai s-a dat WIPE+un frumos UPDATE pentru mai multe detalii http://www.blown.ro/....../index.php deci toti suntem egali acum! Mai avem si un frumos server de MineCraft IP: 89.40.105.130:25565, dar si alte campionate cum ar fi: 8ball, haxball si bineinteles FIFA 07. Deci daca vrei cu adevarat sa te joci SAMP, MineCraft, FIFA 07, 8Ball sau Haxball te asteptam pe WWW.BLOWN.RO!