| Radooco a întrebat:

Vreau sa imi iau jocul mirror's edge(acela cu parkour) si ma intreb daca imi merge macar pe low settings pe urmatoarele componente:processor dual core 2. 10ghz, 501mb placa video, 1gb ram.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merge pe la medium sau high, ia-l cu incredere.
Uite aici cerintele de sistem :
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=39&game=Mirrors%20Edge

4 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Tu nu stii sa cauti cerinte la joc?

| Radooco explică (pentru DarkStarGW):

Pai cerintele alea sunt pentru setarile care ti le da eu vreau sa stiu daca imi merge pe low nu pe hight

| killllls a răspuns:

Operating System: Microsoft Windows XP SP2/Vista
Processor: Intel Pentium 4 3. 0GHz or 100% compatible equivalent
Memory: 1GB RAM
Video Card: 256MB memory with Shader Model 3.0*
HDD Space: 8GB
DVD Drive: 1x DVD Drive
Soundcard: Soundcard with DirectX 9.0c compatibility
DirectX: DirectX 9.0c Da tiar merge FUNDA?

| Stefan988 a răspuns:

Sigur iti merge si cred ca si high asta e parearea mea dar acum sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu...