| fugera a întrebat:

vreau sa imi inchid pentru o perioada contul de facebook. cum? mai vreau sa stiu daca, dupa ce este inchis facebook mai trimite prietenilor notificari de genul ziua de nastere. daca mai trimite, cum fac sa nu mai trimita? multumesc

1 răspuns:
| airflow a răspuns:

Buna, intri pe facebook apesi butonul de unde te deconectezi/setarile contului/securitate/ si ultima optiune de jos care ti o da este dezactivare cont dai acolo si te descurci tu, dupa ce l ai dezactivat nu mai trimite notificari nu mai are nici o activitate