| Caracteromule a întrebat:

Vreau sa ma apuc de minecraft big grin dar nu stiu de unde pot downloada jocul in single player...si nici in multyplayer dar in multyplayer nu prea ma intereseaza... deci va rog eu muult sa-mi dati un link de download la minecraft full version free! dau funda big grin

2 răspunsuri:
| AlynaDulcika a răspuns:

Buna! Scrie pe net minecraft-Romania si cauti in bara de sus descarca si va trebui sa urmezi niste pasi si sa descarci un java plug-in

| T3odor a răspuns:

Http://mineblox-romania.jimdo.com/download-minecraft/. Incearca aici. Sper ca te-am ajutat.