| Noah4823 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de tradus, daca aveti niste siteuri care se ocupa cu asta(adica cu seriale, de preferat anime...), si nu le strica un membru nou, as vrea sa imi lasati un email...
Stiu engleza destul de bine, dar n-am experienta in programe, dar daca aveti cateva ore libere nu cred ca o sa regretati! Invat repede...

1 răspuns:
| cosminionita12345 a răspuns:

Daca mai e valabila oferta ta vorbeste cu cei de la Anime G sau anime 4fun sunt sigur ca or sa te accepte