| nyky106 a întrebat:

Salut, vreau sa ma pun sa joc "Perfect World" nu sunt eu fanul acestui gen de grafica dar vreau sa incerc ceva nou, cine stie sa-mi zica cum merge treaba? adica... Cum se baga serverul? trebuie sa descarc prima oara jocul de pe site-ul official? sau cum trebuie sa fac? alte intrebari cum e jocu? e greu de jucat? ce caracter ar trebui sa-mi fac in joc? (cat mai multe informatii mai bine big grin) (Dau fundita! ^^ )

Răspuns Câştigător
| Maria123 a răspuns:

Am jucat eu anul trecut cam 10 minute ca apoi m-am plictisit. laughing
In plus,are o grafica foarte enervanta, cel putin asta e parerea mea.
Dar in fine, poti sa-l incerci ca nu te costa nimic.

Iti sugerez sa incerci si world of warcraft free starter edition.
https://eu.battle.net/account/creation/wow/signup/index.xml

Practic te lasa sa joci pe gratis pana la nivelul 20. Apoi mai poti explora jocul pana la infinit pana te decizi tu daca vrei sa dai bani sa avansezi si daca nu vrei,nu-i nimic,tot poti juca cu caracterele pe care ti le-ai facut,pe gratis,decat ca nu poti avansa in nivel.

Normal,cica sunt si servere private dar eu nu m-am bagat in de astea ilegale, eu sunt pe alea oficiale, dar poate iti zic altii.winking