| Craiova_Alin_1997 a întrebat:

VReau sa-mi fac si eu un site dar nu stiu la ce firma!
Daca doriti sa ma ajutati[vas fi recunoscator ]va rog lasati link de la siteul cu host si siteul care-l aveti voi acolo [daca aveti]
PS: vr sa lasati si site vostru pentru. ca vr sa vad ce design are si alte celehappy
Va multumesc cel mai bun raspuns : VOT + o mare FUNDITA!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Da' un ban ai? Uite, eu te rezolv moca cu tot ce tine de configurare, cu conditia sa cumperi hosting si domeniu ca afiliat al meu (GoDaddy pentru domeniu si SiteGround pentru hosting). Design, lol, pai ti-l pui la punct cum vrei tu, sint miliarde de teme pentru WordPress, de exemplu.