| aLexG1 a întrebat:

vreau sa-mi iau un xbox 360 si vreau sa-l modez, imi puteti da un tutorial unde arata cum fac un joc sa functioneze pe xbox 360?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa mai astepti si sa mai strangi bani si sa iei un ps4. In legatura cu modarea du-te la un service specializat cu asa ceva sau cauta pe youtube modare xbox 360

1 răspuns:
| XxxBestKillerxxX a răspuns:

Modarea este o operatie delicata si cel mai bine ar fi sa o faci intr-un service specializat, insa daca iti asumi riscul sa o faci tu acasa. In ceeace priveste tutorialul cauta si tu pe youtube sau google modare xbox360.