| Avasiloaie_Andrei_1996 a întrebat:

Salut vreau sa stiu cum pot face sa dau jocul tom clancy's ghost recon wildlands la Window MODE deoarece cand pornesc jocul mi se face in tot felul de culori ecranul si jocul tot nu porneste

am intrat ca sa scriu windowmode la Program shortcut dar degeaba ei nu am shorcat deoarece jocul e pe uplay

am mai vazut varianta cu Cfg dar eu in my document nu am asa ceva

ce pot face in situatia asta?

2 răspunsuri:
| StGaLLa a răspuns:

Daca face chiar asa urat pcu cand porneste un joc pe FULLSCREEN eu zic sa nu-ti omori pcu prin supraincarcare

| Celodrix a răspuns:

Ai incercat Alt+Enter sau F11 sau F12?