| Delocimportant a întrebat:

Vreau sa stiu daca mi-ar merge Euro Truck Simulator 2 pe aceasta unitate desktop http://www.emag.ro/......Z2P5BBBM/, si cu aceasta placa video in unitatea respectiva Placa video Sapphire AMD Radeon HD5670 HM, 1024MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E? Si cam la ce nivel sa fie detaliile jocului, maxim cat? Iar Fifa cat mi-ar merge maxim, Fifa 2012-2013? Multumesc.

2 răspunsuri:
| bogabogdan a răspuns:

Salut Euro Truck Simulator 2 iti zboara pe acest desktop chiar daca are placa video integrata, poti da detalii la maxim.
Cat despre fifa 2012 ii poti da la maxim detalile dar pe fifa 2013 un medium ceva happy

| Hitback a răspuns:

Va merge decent atat ets2 cat si fifa. Tiand cont ca ai integrata. Va trebui sa o schimbi cu una dedicata. Va merge mult mai bine.