| Parale a întrebat:

Salutare, vreau sa imi cumpar o unitate nou de Craciuc, merita sa imi cumpar acesta unitate? http://www.emag.ro/......DZ2P5BBBM/ daca nu merita, ce alta unitate imi puteti sugera?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu merită.Hp=Hibride Pușcate; eu așa le zic.Asthel de unitați nu suportă upgrade la procesor, au probleme cu compatibilitatea la rami, la care se adaugă că Hp-urile au chipseturi slabe.Recomand achiziționarea unui astfel de sistem numai pe post de consumabilă într-un birou.Adica să dai 1300 ron pe ceva pe care să tragi 2 ani și apoi sa îl arunci. daca merita sau nu asta tu știi.
Vrei Pc.Mai bine fa unu din piese.Sunt magazine care ți-l asamblează gratis, și va veni la tine acasă în cutie gata făcuta unitatea(se exclude de aici Pc garage și E-mag.magazinele turmei NU sunt o alegere bună). Succes

| Jipa95 a răspuns:

Merita, atata timp cat folosesti aceasta unitate pentru activitati multimedia.