| niculescu16081994 a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu dc nu imi merge pes 2012, adica imi merge da cand sa imi aleg avataru ma scoate mentionez ca am windows 7 la laptop am asa procesor Intel I3 2,53ghz 4 gb ram si placa video integrata.Dau funda la cel care stie cum sa rezolv problema Multumesc

2 răspunsuri:
| labadecal a răspuns:

Pai... ar pute fi doar 2 posibilitati 1. jocul este stricat si ai luat teapa, sau 2. laptopul tau este un JEG!

| Vooortex a răspuns:

Descarca alta varianta de joc... poate iti merge. Sau descarca un crack nou de pe net si inlocuieste-l pe acela. Te scoate din joc pentru ca cedeaza cracku