| Booby121895 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu .......de ce cand incerc sa intru pe un server de minecraft imi spune mereu "conexiunea nu a reusit :capat de fir", iar la liniutele alea de semnal sau cv de genul nu e verde decat una? Asta se intampla si daca imi fac server si vreau sa intru pe el.

1 răspuns:
| mialuatcontu a răspuns:

Iati hamachi si baga ip ala ar trebui sa mearga si daca nu merge nici asa inseamna ca ai dat FORMATARE la pc si nu iti mia vede ip si crede ca l-ai furat... pe scurt nu ai ce sa ii faci