| DenisX a întrebat:

Salut, vreau sa va prezint un joc din care poti face bani super usor pe internet. Tot ce trebuie sa faci este sa muncesti si sa te bati in arena de 10 ori pe zi. Poti face niste sume mari in cateva zile si poti scoate banii de la 20 de euro in sus.
Nu este vreao teapa sau ceva de genu, totul e clear si este un mod de a face bani lejer si simplu.

http://marketglory.com/register/DenisX

1 răspuns:
| AgathaRo a răspuns:

Nu multumesc! Mai degraba ma joc Cabal si asa ma aleg cu ceva nu cu stifturi de browser-based games. Uite mai ai si niste beneficii daca intram pe link-ul indicat de tine.