| TechAlexx a întrebat:

Salut, Vreau si eu sa creez o harta la CounterStrike LanL-FinaL, si am gasit un program pe nume Valve Hammer Editor si nu stiu cum sa adaug texturi. Dar as vrea sa nu folosesc Steam ca posibil cu Steam merge, cred. Stie cineva?

2 răspunsuri:
| afudc a răspuns:

Da, programul ala este DOAR pentru cei care au steam. Sper ca te-am ajutat happy

| TechAlexx explică:

Pai daca trebuie sa am CS pe Steam, cum fac sa il pun pe Steam, in afara de al cumpara. thinking