| Mocanu_Dani_1997 a întrebat:

Salut vreau si eu un hack pentru Online Soccer Manager (OSM) sau Top Eleven... Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Joaca legit. happy Nu cred ca mori. Adica daca tot joci un joc, joaca-l din placere. Jocurile ar trebui facute pentru a fi distractive. Daca nu-ti place sa te tot enervezi ca nu-ti iese ceva in acel joc mai bine nu te juca si gata. Iesi pe afara mai bine. A stai. Si acolo iti trebuie hack?

| aumih16 a răspuns:

E greu jocul asta! dar e si cel mai bun manager pe langa top eleven si altele! e mai realist! evident ca nu o sa poti face performante mari! adica sa nu te gandesti ca ajungi asa usor printre primele locuri! se fac totusi si manarii! de exemplu i-au unii jucatori destul de scumpi! nu stiu cum reusesc! dar nici nu joaca cinstit! tocmai ca aceste hack-uri ii ajuta! poate ii ajuta si tactica habar nu am! de lot nici numai vorbesc! important este ca nu e o porcarie de joc! dar na asta este se fac manarii smecherii! de tot felul asa! si te dezavantajeaza pe tine! tocmai asta este!