| cami22cami a întrebat:

Salut, vreau si eu vecini farmerama id joc: cami22cami adaugatma.lvl.44 activ; mersi mult!

2 răspunsuri:
| alexmilan1234567 a răspuns:

Pentru cine e interesat de hack uite aici:Hack sigur suta la suta la care primesti 600 mamudele si 15000 gologani. Merge din plin credeti-ma.Trimite doar: BIG 4535263 la numărul: 1395(costa 0, 50 € Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 4535263! V-ei primi un SMS raspuns cu un intem pe care il introduci in joc la sectiune News- cod de bonus pentru intem-uri, (acolo unde este prezentat acel cod de bare).A mers din plin si poate fi trimis de cate ori vrei, si nici nu are cum sa prinda ADMINUL.Eu l-am incercat si merge beton.

| colyjulie a răspuns:

Adauga colyjulie happy