| jokaozilio a întrebat:

Vreu un hack de rp pentru League of Legends ( LoL ) dar care sa mearga! ( Am windows xp sp3 )!
Dau funda pentru cel care merge! Dar fara parole ( password ) si fara survey!

2 răspunsuri:
| SebyAlex a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu, dar trebuie sa o iei de la 0. Nu-i nimic. Iti voi spune eu tot.
1. Faci cont nou aici (un link hackuit): http://signup.leagueoflegends.com/? ref=50ed7e699fe57336415191
2. Joci pana cand primesti 400 rp (cred ca stii asta deja) de care iti iei xp boost, ip boost sau ce vrei tu.
3.IMPORTANT! La lvl 13 imi dai pm si iti trimit linkul de la un program. Daca ai facut lvl 14, nu mai am cum sa te ajut. Chestiuta aceea poate fi folosita doar la lvl 13.
De ce te ajut? Vreau sa ma fac recunoscut din asta, ca mai apoi sa vand asemenea programe. Paa.

| jokaozilio explică (pentru SebyAlex):

Asta e un referal fraiere! Vrei sa primesti rp si ip de la mine pentru ca fac lvl 10! FRAIERE!