| DesertRat95 a întrebat:

Salutare TPU, O intrebare domeniul League of Legends. Poate cineva sa-mi dea si mie un hack de LoL, care sa mearga 100%(Neaparat sa fie fara Surveyuri, parole pe arhiva, etc!)? Va rog daca puteti da si link (sa fie testat linkul si hacku) ar fi ff bine. Dau funda urgent!

1 răspuns:
| SinevaIonut a răspuns:

Nu prea exista hack-uri de lol doar daca te gandesti sa cumperi unu sau sa creezi unu restul sunt putine si pe bani ti-as recomanda sa nu te joci cu coduri!