| Kenzor123 a întrebat:

Salut.ziceti-mi si mie niste metinuri dar pe care leati jucat si stiti um sunt nu vreau sa cautati pe net si sa imi dati ditamai lista doar pentru funda. vreau metine pe care sigur leati jucat si sunt frumoase daca puteti dati-mi si link

2 răspunsuri:
| StoicaAndi a răspuns:

Pai depinde ce metinuri vrei.Mai putin bune sau foarte bune
Metinuri foarte bune
metin2 european
metin2 steel
metin2 moldova
Toate au kinguri si oteluri in magazine cel mai fain european.
Mai putin bune:
metin2 fun
metin2 gx
Nu-s asa faine cum cred eu.

| xcostelx a răspuns:

Metin2hotstyle,metin2lunaris,metin2mage,metin2tdlgaming,metin2steel,metin2european,metin2dark si metin2darkness