| Mariusst27 a întrebat:

Salutare! A descarcat vineva EA sports UFC cu hack pe android! Si daca da? Va rog frumos spuneti-mi si mie cum!

3 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Hackuri pe telefon nu prea merg sau sunt.

| Jurasim a răspuns:

Eu ce am folosit in trecut... acum nu prea mai folosesc ca nu mai joc jocuri pe telefon si iti garantez 100% ca a si mers este Lucky Patcher. Il poti lua de aici si sa si citesti cateva despre el
https://www.luckypatchers.com/download/ poti modifica si fisiere cu el
Cat despre cum se foloseste, poti urmari un video pe YT rapid si simplu ca nu ii greu deloc de folosit. De functionat functioneaza ca l-am testat si nu trebuie sa iti faci nici root la telefon. Ce pot spune despre el este atat ca ii o aplicatie de tip de extensie de fisier.apk de incredere, nu mi-a creat niciodata prolbeme si functioneaza in majoritatea jocurilor. Trebuie putin incercat sa vezi in care merge si in care nu. Doua exemple in care nu s-a putut ar fi Clash Royale sau Clash of Clans bineinteles, in general jocurle astea oneline si complexe. Ar fi fost prea frumos sa functineze chiar in toate:)