| SyL3nT a întrebat:

Salutare!
Acum la League of Legends ca sa incepi sa joci in ranked trebuie sa ai nivel 30 si SA AI 16 campioni?
Alea 10 runde le-am facut si nu mi-a aparut nimic...

1 răspuns:
| LeR3525 a răspuns:

Da, iti trebuie level 30 si 16 campioni CUMPARATI, nu ce`i de la free. Cumparati cu IP-uri sau RP-uri depinde cum vrei tu. Oricum sezonul nu a inceput inca, abia s-a terminat pe 13 noiembrie si noul sezon incepe prin ianuare. Cred ca d-asta nu te-a bagat intr-o divizie. Report KS noob polka kid kurwa laughing, sper ca intelegi. GL HF