| tpuintreaba a întrebat:

Salutare al deci sa incepe cu inceputul :)
1.Am loat ban permanent pe forumul metin2ro chiar nu stiu motivul in fine
2.Acuma as vrea sa intru pe forum dar nu pot vedea nimica asta in sensul ca imi apare asta mereu http://imageshack.us/photo/my-images/840/wjebwne.png/
3. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| RooBerrT123 a răspuns:

Poate ti-a dat ban pe Ipwinking sau pe email

| RooBerrT123 a răspuns (pentru RooBerrT123):

Thoamne ce prost is nu am vazut ca ai scris ai luat ban permanent

| alexalex002800 a răspuns:

Pai nu ai injurat, nu? nici cu stelute puncte, etc... pai scrie un email si poate iti vor da raspunssi in plust ti-au dezactivat contul, bafta