| Robitza69 a întrebat:

Salutare, am achiziționat jocul Spintires pe steam si am un prieten care are jocul mudrunner pe contul de epicgame intrebarea mea este, putem sa ne jucam in rețea cele două jocuri? Adică putem sa facem o camera de joc in care sa ne putem loga amândoi chiar dacă sunt pe platforme diferite?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Sunt jocuri complet diferite, chiar daca impartesc majoritar aceleasi mecanici. Deci nu poti.

2 răspunsuri:
| Robitza69 explică (pentru LPCTSTR):

Dar dacă iau mudrunner pe steam si prietenul meu il are pe epicgames putem amândoi în rețea nu?