| GeorgianBobocel a întrebat:

Salutare.
Am fost Banat pe CS 1.6 pentru ca nu am știut sa trimit poze, poate vreun admin să-mi dezactiveze ban-ul?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Banuiesc ca esti pe steam ca nici asta nu ai stiut ca trebuie sa zici... Intri pe steam si la sectiunea contact le trimiti un mesaj cu problema ta. Te vor contacta mai tarziu daca atunci nu sunt disponibili!
Pana atunci pregateste google translate ca mai mult ca sigur in engleza va trebui sa vorbesti cu ei! Totusi tu trimite mesajul in romana iar daca ti se raspunde in engleza asta va insemna ca nu te inteleg si va trebui sa raspunzi si tu in engleza!
Numai asa poti rezolva problema!