| AlexDinamovistu a întrebat:

Salutare.Am jucat de curand Call of Duty Modern Warfare 2 si am fost foarte incantat de el, si as vrea sa incerc si versiunile celelalte.Imi puteti face,in functie de cerintele pe care le au,o lista cu toate jocurile din serie, fara cele multiplayer?
Call of Duty Ghosts stiu ca are cele mai mari cerinte, daca nu ma insel.

Răspuns Câştigător
| vLooM a răspuns:

Call Of Duty Ghosts
Cerinţe de sistem minime

• OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
• CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz sau mai bun
• Memorie RAM: 6 GB
• Hard Disk: 40 GB
• Placă video: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 sau mai buna
• Placă de sunet: placă de sunet compatibilă DirectX
• DirectX: DirectX 11

Call of Duty: Black Ops
Minimum System Requirements
OS: Windows® Vista / XP / 7
Processor:Intel® Core™2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 or better
Memory: 2GB
HDD:12GB
Video: Shader 3.0 or better 256MB NVIDIA® GeForce® 8600GT / ATI Radeon® X1950Pro or better
Sound: DirectX 9.0c-compatible
DirectX: 9.0c

Call of Duty: Black Ops 2

Cerinte minime de sistem Call of Duty Black Ops 2 (PC)
Sistem de operare: Windows Vista SP2 sau Windows 7
Procesor: Intel Core2 Duo E8200 2.66 GHz sau AMD Phenom X3 8750 2.4 GHz
Memorie RAM: 2GB pentru 32-bit OS sau 4GB pentru 64-bit OS
Placa video: Nvidia GeForce 8800GT 512 MB sau ATI Radeon HD 3870 512 MB
Spatiu Hard Disk: 16 GB

Call.of.Duty.Modern.Warfare.3

Cerinte de sistem minime: Call of Duty: Modern Warfare 3 (PC)

OS: Windows XP/Vista/7
Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5000+
Memorie RAM: 2 Gb
Spatiu pe disc: 16 Gb
Memorie Placa video: 256 Mb
Placa video: nVidia GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600 Pro
Placa de sunet: compatibila directX
DirectX: 9.0c

CALL.OF.DUTY.1 iti merge 100%
Call_of_Duty_United_Offensive iti merge 100%
CALL.OF. DUTY.2 iti merge 100%
Call_Of_Duty_4 iti merge 100%
Call.Of.Duty.World.At.War iti merge 100%

Sper ca ti-am fost de ajutor happy