| petrut225 a întrebat:

Salutare am o mare problema cu steam, recent am bagat steam guard mobile, si acum cateva zile am facut backup la telefon si nu mai am steam guard pe el, problema ce-a mare este nu mai stiu nici parola de la steam si cand vreau sa o schimb imi cere steam guard, fapt care nu il mai detin pe telefon...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza steam guard si dai ai uitat parola si iti va da indicatii cum o resetezi daca nu merge va trebuie sa iti faci alt cont