| HereToAsk a întrebat:

Salut, am schimbat parola de la steam si am uitat sa o notez asa ca acum nu o mai stiu... Am setat nr. de telefon pe steam cat si steam guard-ul este activat dar cand dau pe change password si trebuie sa introduc noua parola si sa o confirm, imi cere si two factors autethication steam mobile. Nu am cum sa intru pe steam mobile ca sa dezactivez acest two factors authetication, deci nu pot schimba parola... Cum fac? Sugestii va roog

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://support.steampowered.com
Steam support.
Iti faci cont (e separat de contul steam) si deschizi un tichet in care explici problema