| Tokojiro a întrebat:

Am o problema extrem de enervanta cu prea cunoscuta eroare 0xc000007b (jocul cu pricina este TES V : Skyrim). Am incercat toate metodele posibile si imposibile de a-l face sa mearga : Am reinstalat DirectX-ul,.NET Frameworkul, am dezinstalat toate versiunile de VCredist si am instalat kitul din 2015 atat pe 64 cat si 32 bits, am cautat cu ajutorul Dependency Walker-ului fiecare fisier. dllc defect sau inexistent si le-am bagat manual atata pe cele de versiunea 32 b cat si de 64 in folderele corespunzatoare (System32 si SysWOW64). SIngurul lucru care mai ramane din punctul meu de vedere ar fi reinstalarea Windows-ului, dar nu vreau sa recurg la asta. Imi puteti da o solutie la aceasta problema?

1 răspuns:
| ekkk a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=zkfznqvFVxE
incearca aici, daca nu merge uita te si la alte videoclipuri