| Rigbby a întrebat:

Salutare, am si eu o întrebare.
Ce site uri de incarcat (upload) poze, orice fel de poze, stiti? in afara de deviantart, adica cand bag pe Google imagini numele la poza pe care am incarcat-o sa apara.
Mersi

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Rigbby explică (pentru neluL):

Mersi, se pare că nu degeaba esti printre cei mai buni

neluL
| neluL a răspuns (pentru Rigbby):

Cu placere! bye, bye wave

| Rigbby explică:

Mersi

| BetiT a răspuns:

Stiu ca a fost ales un castigator, dar puteti incerca si http://lordimg.com/ Serverele sunt din Romania (Hostico), si site-ul merge foarte tare si repede chiar merita sa il incercati. Eu sunt pe acest site de foarte mult timp si chiar merita.