| celmaitare a întrebat:

Cum sa fac pentru ca atunci cand caut pe google numele meu sa apara poze cu mine? Pe ce site-uri sa-mi pun poze? mersi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme gogule? Incerca sa-ti pui poze porno, sa avem si noi de cine ride! Se pare ca esti frustrat rau daca te visezi vedeta pe net! ( adolf )

| Crisu_7532 a răspuns:

Aoleu, dar tu chiar suferi de tine a? laughing) auzi la el laughing da cine te cauta pe tine pe google?laughing) incearca la matrimoniale laughing) poate te agata vreun bosorog pervers ca sa te invete minte. stai naibii in banca ta si lasa vedetismele astea ca se alege prafu de tine laughing