| Radu_7611 a întrebat:

Salutare, am un laptop Asus X550C cu un processor i3 de 1.8 ghz cu 4 gb ram si din cate stiu pe World OF Tank ar trebui sa merg cu graficile la Maximum dar eu joc cu graficile pe low si nici macar nu trece de 20-25 fps ce trebuie sa fac ca sa am fps mai mare. A da si placa video e un nVidia GeForce 720M de 2gb
Cel care ma rezolva FUNDA

5 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Laptop - grafica la maximum
m-ai facut sa rad.

| Radu_7611 explică (pentru veselie):

Ba stii sau nu stii macar cum sa fac sa mearga pe low cu 40 fps

| veselie a răspuns (pentru Radu_7611):

Update driver placa video, cauta pe google nVIDIA drivers

| Radu_7611 explică:

Aaa da mai inainte imi merge tot pe low dar cu 40 fps acuma merge cu 20 fps

| Radu_7611 explică:

Nup nu mere