| DEADON a întrebat:

Salutare.
Am un telefon, ALLVIEW V1 Viper i, si i-am facut update la android 4.4.2 Lolipup.
Am vrut aseara sa-mi iau Asphalt 8, dar nu-l gasesc in PlayStore.
Am verificat pe alte device-uri, si acolo era vizibil.
Dece nu arata asphalt 8 in play store?
S-a sters?

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Cum sa se stearga, poate ca sunt niste erori dupa update

| DEADON explică (pentru Vvistula):

Man, deci nu e vizibil Asphalt 8 pe play store. Ce naiba sa aiba...

| ANONYMBOSS293 a răspuns:

1. Nu se numeste "lolipup" ci kitkat
2. Dai data factory reset sa stergi tot. Am auzit ca numai asa se rezolva "bugurile" dupa update. Adica trebuie resetat telefonul dupa update android.
3. Incearca dupa ce dai resetarea sa cauti pe 1 mobile market sau pe google instalarea.apk

| Vvistula a răspuns:

Pai daca e vizibil pe alte telefoane si la tine nu, atunci e o problema cu telefonul tau.