| CrysTyyy27 a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un nou PC si as cam avea nevoie de ajutorul vostru.
Aceasta este configuratia: https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4260074/
Si vreau sa imi spuneti daca este buna sau nu, daca merita. Daca nu, va rog sa imi spuneti si de ce. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Este o configuratie destul de buna considerand ca ai ales si un SSD presupun pentru instalarea windows-ului, desi ti-as recomanda unul putin mai mare in caz ca ai vrea sa instalezi si jocuri pe el.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat