| KolG a întrebat:

Salutare,Cand descarc metin2ro cand dau run imi apare o eroare care zice asa. The setup files are corrupted. Please obtain a new copy of the program. Ce sa ii fac... apas pe donwloand si cand dau run pac apare asta si mai im aparea ceva inainte in C la download. Dau FUNDA va rog

Răspuns Câştigător
| AndreiPisoias a răspuns:

Pai scrie asa:,, Filele Setup sunt corupte. Va rugam obtineti o copie a programului''. Filele setup sunt cele cu care instalezi un joc. Eu zic sa incerci download-ul din alta parte sau daca nu nu stiu... Incearca alt windows.