| anonim_4396 a întrebat:

Salutare cand instalez Medal of Honor Airborne imi da rolling back actions la sfarsit. Am incercat toate metodele nustu cum sa l instalez, Vreau neaparat sa l joc mersi

1 răspuns:
| ThaPower a răspuns:

Ai un mic virus care colaboreaza si pupa ce ai sfarsit sa instalezi jocu-l iti da Rolling back actions... Trebuie sa descarci si sa instalezi Malwarebytes Anti-Malware. Dar cel mai important lucru ca jocu-l e fals si virusat. Funda?