| Ştefan_Danii_1994 a întrebat:

Caut gamer cu care sa filmez in niste jocuri gen Minecraft, Left4Dead, etc. Lasati detalii si va contactez eu!

7 răspunsuri:
| iamcringe a răspuns:

Joci League Of Legends? Ca te pot ajuta.

| iamcringe a răspuns:

Te voi adauga pe lista de prieteni ca sa imi trimiti mesaj cand incepi sa faci o serie cu League of legends. Bine?

| Ştefan_Danii_1994 explică:

Nu joc dar ma voi apuca cred happy Pentru inceput vreau sa fac o serie de Minecraft.

| Ştefan_Danii_1994 explică:

Vreau sa ma apuc pentru inceput de o serie de minecraft. si pe parcurs sa dezvolt mai multe jocuri.

| kuki2121 a răspuns:

Ma joc eu minecraft, ce versiune?
zim

| kuki2121 a răspuns:

Ma joc eu minecraft te adaug pe lista si sa ne apucam de joc