| lupuadelin a întrebat:

Salutare, caut si eu o poza in stil devil si sa fie pentru forum adica sa o accepte uitati dimensiunile:Maximum dimensions; width: 175 pixels, height: 200 pixels, file size: 500.00 KiB.

Răspuns Câştigător
| 13Criistiina a răspuns:

Pai poti sa iei o poza si sa o modifici cu programul http://www.picnik.com/app#/edit/basic dupa ce iti alegi poza mai sus langa edit scrie save and share dai acolo si iti vor aparea date si undeva scrie dimension si scrii dimensiunile iar dupa dai save photo... funda?