| Levin1997 a întrebat:

Salutare. Ce program de filmat mă lasă să filmez direct desktop-joc. De ex, eu pornesc filmarea de pe desktop, și intru pe un joc.

3 răspunsuri:
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Actual obs-ul, dar si fraps. Recomand obs, poti sa faci si un stream.

| Levin1997 explică (pentru St_FlameBrake_1995):

Salut. Am mai încercat cu obs x64 pentru. win10, dar nu reușeam să filmez și în joc(halflife-cs1.6).

| Levin1997 explică (pentru St_FlameBrake_1995):

Salut. Am încercat cu obs x64(am win. 10), dar nu am reușit...Doresc să folosesc pentru halflife-cs1.6