| SyL3nT a întrebat:

Salutare!
Completati si mie ca sa stiu cum sa completez pentru a lua admin ca nu prea stiu laughing

Nick:
Nume Real:
Functie(Administrator||Designer||Global moderator||Gaming Moderator||Web Moderator||Girl's|Moderator's||SmEcHeR|| V.I.P):
Sectiunea :
Nr. Posturi:
Donatie:
Varsta:
Cat timp esti pe forum:
De ce vrei acest grad:
>Portofoliusadlink)-pentru cei ce doresc designer

Răspuns Câştigător
| EU19 a răspuns:

Nick:Numele tau in joc
Nume real:Numele tau
Functie:incepi de jos, depinde de timpul jucat.Admin daca e cel maimic grad
Sectiunea:Ce joci tu.Zm,gg,normal
Nr. Posturi:habar nu am la ce se referahappy
Donatie:bagi la vrajealalaughing.Pe viitor o sa donez
Varsta:varsta ta. daca nu cer cnp poti sa minti in caz ca n-ai 14 ani.
Cat timp esti pe forum:25/24 mancateastongue. Zici si tu ca esti destul de mult.
De ce vrei grad?:Ii aburesti si tu.Pentru a va ajuta comunitatea sa creasca.Pentru ca aveti un colectiv minunat si vreau sa fac parte din el.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EU19 a răspuns (pentru SyL3nT):

Cp