| RazvvaN a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare.
Daca am pe un forum (cs/samp etc) rank mare.
cum ar fi
Administrator
Moderator
Moderator global
Designer
etc
Vreau sa stiu ce pot face daca am moderator global de exemplu(ce trebuie sa fac)dau ban, fac topicuri etc?
Care imi spune ce trebuie

Răspuns Câştigător
| Jorah a răspuns:

Pai :

1. Ai grija de buna desfasurare / adica limbaj / comportament / faptele utilizatorilor.

2. Trebuie sa cunosti foarte bine regulamentul, iar daca cineva il incalca ii dai ban in functie de regulament si de fapta sa.

Inchizi topicuri care nu isi au rostul. adica intr-o propozitie : Ai grija de forum.

1 răspuns:
| RazvvaN explică:

Ok,mersi mult