| Stefan123x a întrebat:

Salutare!
Dati-mi si mie niste idei de jocuri Co-op, cele mai distractive jocuri pe care le stiti care sa poata fi jucate in cel putin 2 jucatori, de preferat online, insa nu deranjeaza daca e co-op pe acelasi pc, gen 2 jucatori pe aceeasi tastatura sau pe controlere.
Doua exemple care mie mi-au placut foarte mult ar fi : Move or die si Humal Fall Flat!
Sau, daca cumva va trec prin minte jocuri co-op/multi-player mai serioase nu ezitati sa mi le spuneti happy orice e bine venit.

1 răspuns:
| Trafia a răspuns:

M-am jucat si eu asa ceva si o sa-ti recomand ce m-am jucat.
Primul care mi-a placut foarte mult si poti jucat de la 2 jucatori plus este Overcooked ai altul ar fi Octodad.
Wita-te la un gameplay pe yt sa vezi exact despre ce e vorba. Mi-au placut foarte mult amandoua.