| COLINO a întrebat:

Salutare, de cam o luna am instalat programu iMesh si de ficare daca cand sting mozila hompage sa schimba cu pagina de la iMesh in loc sa imi apara cea pe care am setato eu (adica google). Plase help me.

Răspuns Câştigător
| ColorfullColors a răspuns:

Daca nu ai nevoie de IMesh, il poti dezinstala. Din Start, Settings, Control Panel, Add or Remove programs. Acolo il gasesti si apesi pe "remove/delete".
Daca totusi mai ai nevoie de el, sau pur si simplu nu vrei sa-l stergi, seteaza-ti home page ca google.

1 răspuns:
| ADYTZA_2094 a răspuns:

Scrii google si scrii acolo nu mare branza