| Voicu_Iulian_1996 a întrebat:

Deci sa trecem la discutie recent m-am apucat de World Of Warcraft(WOW) iar eu avand o varsta mica (nu mentionez varsta) nu pot sa al cumpar deci m-am apucat pe un privat intrebarea mea e cine ma poate ajuta cu sfaturi chestii din astea cine poate sa-mi dea sfaturi despre cum sa-mi fac characteru am un Blood Elf Paladin! Cel Mai bun raspuns Fundabig grinbig grin

3 răspunsuri:
| killllls a răspuns:

Depinde ce vrei sa joci pve sau pvp
pvp-Player vs player
pve-Player versus Environment (adica monstri)

si depinde ce vrei sa fii
adica tank-are multa viata si tine bossi pe el
DPS-Adica da mult damage
HEAL-INCARCA Viata la Playeri

eu iti propun sa joci retribution pvp/pve adica DPS><
cauta ghiduri pe net
scrii asa ex:Wow paladin retribution pve guide si patchul serverului.(4.0.6.,4.3.4. woltk >

| J0ker1999 a răspuns:

Uita-te pe forum rasp la betielaughing sorry

| SmelcTPU a răspuns:

Hei daca vrei sfaturi poti sa-ma suni pe skype la smelc.gaming