| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Despre jocul NFS Rivals. VVreau sa-l downloandez demo, am vazut mai multe gameplay-uri pe youtube. Unde il pot gasi? L-am cautat si pe trackerele romanesti si pe cele strane, dar nici o sansa.Daca are cineva linkul va rog add la vladut.jipa95. Fundita big grin

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

laughing din cate stiu nfs rivals, nu a lansat versiunea demowinking sunt mare gamer si trebuie sa stiuwinkingdaca se lansa versiunea demo